Jdi na obsah Jdi na menu
 


ůvod the sims 2

Základní vlastností hry je možnost projít si se svou postavičkou celý život od dětských let až po důchod. Během tohoto období se Simové nemění jen fyzicky a tedy vizuálně, ale i psychicky, což se v mnoha ohledech promítá do hry. Kromě více možností interakce s ostatními postavami vás Sims 2 nechají také mnohem přesněji, detailněji a potažmo i lépe tvořit a vybavovat své příbytky.

 

Práce - Dospělí

Stejně jako v první hře si můžete vybrat, kterou z deseti druhů kariéry budete následovat. Každá z nich má jiný plat, pracovní dobu a zvláštní předmět. V této části naleznete seznam zaměstnání, jejich platy v určitém levelu, schopnosti, které požadují a v které dny budete pracovat. Následující seznam platí pouze pro dospělé. Teenageři a důchodci budou mít svůj seznam v následující sekci textu.

Pokud Vás nezajímají detaily, přeskočte text k části "Rychlé shrnutí" a podívejte se po nejvyšších levelech, celkový počet přátel, které práce vyžaduje a plat.

Informace o zaměstnání vypadají asi takto:

 • Jméno pozice (level práce)
 • Čas: časové období, ve kterém pracujete
 • Plat: simleony, které vyděláte
 • Předmět - bonus: předmět pro jedno použití, který získáte za dosáhnutí nejvyššího levelu
 • Požadavky k postoupení do nejvyššího levelu: činnost, kterou musíte splnit, aby jste postoupili v práci na nejvyšší level
 • Pracovní dny: dny, ve které pracujete (pracovní dny jsou obyčejné, nepracovní jsou v závorkách)

Politika

Pracovník v kampani (Level 1)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 18:00
Plat: $308
Požadavky k druhému levelu : N/A
Pracovní dny: Ne (Po) Út (St) Čt Pá So

Plat je minimální, ale přičichneš k politice, když pomůžeš místnímu oblíbenému kandidátovi do úřadu. Práce vyžaduje dlouhé hodiny sezení u telefonu a shánění agitačních týmů dobrovolníků, kteří podporují své sousedy v hlasování.

Internista (Level 2)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $420
Bonus za postup: $840
Požadavky ke třetímu levelu: N/A
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt (Pá) So

Začněte s pochůzkami a vyřizováním u dozorce SimCity a pokuste se vypracovat tak, aby jste poobědvali se starostou. Nízký plat, dlouhá pracovní doba. Budete potřebovat spoustu osobního kouzla, aby jste se prosadili v politice.

Lobbyista (Level 3)

Odvoz: 7:00
Pracovní doba: 8:00 - 14:00
Plat: $504
Bonus za postup: $1,008
Požadavky ke čtvrtému levelu: 1 Logika / 1 Kreativita / 1 Přítel
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Zvláštní zájmová skupina, která ovlivňuje rozhodnutí politiků, si Vás najala. Intenzivní sociální dovednosti a spousta přátel jsou prvky nutné k postupu - musíte získat přátele a vlivné simíky. Osobní kouzlo je nutné k pokroku ve Vaší politické kariéře.

Manažer kampaní (Level 4)

Odvoz: 7:00
Pracovní doba: 8:00 - 17:00
Plat: $602
Bonus za postup: $1,204
Požadavky k pátému levelu: 2 Charisma / 2 Logika / 2 Kreativita / 2 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) (St) Čt Pá So

Plat stoupá, ale s ním přibývá i přesčasová práce. Musíte stále udržovat sousedské vztahy a klidnou atmosféru. Potřebujete zjemnit svůj "image". Cvičte své osobní kouzlo a vytrénujte také ten chlad, který je nutný při překrucování faktů. Bez něho je totiž vaše politická kariéra už předem potopená. A nezapomeňte, přátelé na dobrých místech se mohou hodit.

Člen městské rady (Level 5)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $679
Bonus za postup: $1,358
Požadavky k šestému levelu: 4 Charisma / 3 Logika / 2 Kreativita / 3 Přátelé
Pracovní dny : (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Vaše první pozice, do které jste byl zvolen, nyní jste byl oficiálně přijat do kruhu vnitřní moci v SimCity. Celkem dobře placená práce. Čím víc přesvědčivý a tvořivý jste při propagování Vašich programů, tím rychleji se dostanete do stroje politické scény.

Předmět za postup v politické kariéře: V levelu 4 se Vám odemkne "Elektronická televizní nápověda Bushmaster". V sekci "Předměty za pracovní postup" najdete o tomto bonusu více.

Osoba státního shromáždění (Level 6)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 16:00
Plat: $756
Bonus za postup: $1,512
Požadavky k sedmému levelu: 6 Charisma / 4 Logika / 3 Kreativita / 5 Přátelé
Pracovní dny: (ne) Po Út St Čt Pá (So)

Voliči Vám věří natolik, že můžete reprezentovat jejich pěkné město ve státním shromáždění. Naštěstí je SimCity hlavním městem, takže zůstanete blízko domova. Mnoho tvořivých nápadů bude potřeba při schůzkách se státními úředníky, aby si byli všichni jistí, že zájmy SimCity jsou ochraňovány a podporovány.

Kongresman (Level 7)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $840
Bonus za postup: $1,680
Požadavky k osmému levelu: 8 Charisma / 7 Logika / 3 Kreativita / 6 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Lid promluvil a zvolil Vás do Kongresu. Svůj čas strávíte tím, že budete mapovat Vaši oblast ze své kanceláře. Spolupráce se sousedy a navazování nových přátelství k podpoře Vaší kariéry musí být v rovnováze s udržováním spokojeného domova a rodiny.

Soudce (Level 8)

Odvoz: 9:00
Pracovní doba: 10:00 - 14:00
Plat: $1,138
Bonus za postup: $2,276
Požadavky k devátému levelu: 9 Charisma / 8 Logika / 5 Kreativita / 8 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út (St) Čt Pá (So)

Získáte pozici u Hlavního soudu města SimCity. Vaše jedinečná logická schopnost prohlédnout člověka a vyvrátit zákonné argumenty podnítí Váš úspěch a bude pokračovat ve vylepšování Vaší pozice. Ve svém volném čase rozvíjejte přátelství. Sledujte ukazatele nálady a buďte na pozoru - musíte si zachovat chladnou hlavu a být nestranní, když klepnete kladívkem.

Senátor (Level 9)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 18:00
Plat: $1,225
Bonus za postup: $2,450
Požadavky k desátému levelu: 10 Charisma / 10 Logika / 7 Kreativita / 10 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) (Po) Út St Čt Pá (So)

Vaše autoritativní vystupování a okouzlující mluva omračuje davy. Pravidelně se objevujete na politických talk show a Váš vliv je cítit ve vzduchu jako jemný parfém. S menší zkušeností ve vyjadřování se a pár novými přáteli se můžete dostat až na tu nejvyšší pozici: být starostou SimCity!

Starosta (Level 10, Nejvyšší level)

Odvoz: 9:00
Pracovní doba: 10:00 - 16:00
Plat: $1,315
Bonus za postup: $2,626
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt (Pá) (So)

Jako starosta SimCity máte konečně přístup k velkým prachům - konečně si můžete dovolit ten "dům na kopci", kde je nakupena elita města. Jste mistrem v politických hrách a je zřejmé, že si užíváte slávu stejně jako vzrušení při provětrávání starých a zakořeněných byrokratů. Je skvělé mít moc, že?

Lékařství

Ošetřovatel (Level 1)

Odvoz: 7:00
Pracovní doba: 8:00 - 14:00
Plat: $280
Požadavky k druhému levelu: 1 Uklízení
Pracovní dny: Ne (Po) Út St Čt Pá (So)

Vstupní level, teď platíte, čistící práce ve velké lékařské laboratoři - ale je to způsob jak otestovat Váš talent a zájem v prozkoumávání světa doktorů. Dělejte rentgen, prohlížejte vzorky a připravujte výsledky testů ... to vše patří do Vašich povinností.

Paramedik (Level 2)

Odvoz: 19:00
Pracovní doba: 20:00 - 2:00
Plat: $385
Bonus za postup: $770
Požadavky ke třetímu levelu: 1 Logika / 2 Uklízení
Pracovní dny: Ne Po Út (St) Čt (Pá) So

Navštěvujete lékařskou fakultu a pracujete na částečný úvazek jako paramedik. Budete se muset naučit odhánět únavu během studia i jízd v ambulanci při nočních směnách. Udržujte auto a jeho vybavení čisté a dobře udržované.

Sestřička (level 3)

Odvoz: 6:00
Pracovní doba: 7:00 - 14:00
Plat: $476
Bonus za postup: $1,148
Požadavky ke čtvrtému levelu: 2 Technika / 2 Logika / 4 Uklízení / 1 Přítel
Pracovní dny: Ne (Po) Út St (Čt) Pá So

Udělali jste celou školu a získali jste první práci v hlavní nemocnici v SimCity. Je to velmi psychicky i fyzicky náročné zaměstnání. Pracujte na své logice a vystupování u lůžek, aby jste získali to doporučení.

Internista (level 4)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 18:00
Plat: $574
Bonus za postup: $952
Požadavky k pátému levelu: 3 Technika / 5 Uklízení / 3 Logika / 2 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) St Čt (Pá) So

Za Vaším jménem se objevilo "M.D.", ale zdá se, že strávíte víc času papírováním a vyměňováním obvazů než zachraňováním životů. Velmi pečlivě zlepšete své dovednosti v oblastech mechaniky a logiky; doktoři musí být multi-funkční. Pracovní doba je plynulá a dlouhá, takže budete vydělávat více.

Bonus za postup v lékařské kariéře: Ve čtvrtém levelu se Vám odemkne cvičná operační stanice "Přesný řez". V sekci "Předměty za pracovní postup" najdete o tomto bonusu více.

Domácí lékař (Level 5)

Odvoz: 17:00
Pracovní doba: 18:00 - 1:00
Plat: $672
Bonus za postup: $1,344
Požadavky k šestému levelu: 4 Technika / 4 Logika / 6 Uklízení / 3 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po Út (St) (Čt) Pá So

Byli jste povýšeni do nočního soukromého pokoje v nemocnici. Toto je samozřejmě velmi stresující pozice, takže se ujistěte, že Váš domov je pohodlné místo. Budete potřebovat spoustu zábavy, odpočinku a sytých jídel, aby jste uspěli. Pokud budete vypisovat pořádné diagnózy, starat se o všechny těžké případy a budete se u většiny lůžek chovat slušně, Vaše povýšení k hlavním lékařům přijde rychle.

Hlavní lékař (Level 6)

Odvoz: 9:00
Pracovní doba: 10:00 - 18:00
Plat: $770
Bonus za postup: $1,540
Požadavky k sedmému levelu: 7 Technika / 5 Logika / 7 Uklízení / 4 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Vaše nesobecké chování Vás dostalo až k tomu, že jste se připojil ke klinice simíků jako hlavní lékař. Plat nebude vysoký, ale pomůžete těm méně šťastným obyvatelům SimCity a také jejich zlomeným kostem, těhotenstvím a spalničkám. Budete se často namáhat, ale nepolevujte v získávání dovedností - třeba se jednoho dne rozhodnete pro změnu zaměstnání.

Specialista (Level 7)

Odvoz: 9:00
Pracovní doba: 10:00 - 16:00
Plat: $875
Bonus za postup: $1,750
Požadavky k osmému levelu: 9 Technika / 7 Logika / 8 Uklízení / 5 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Gratuluji. Konečně jste "pověsili těžkou práci na hřebík", získali jste tradiční pracovní záležitosti a občas si můžete zahrát golf. Teď máte víc času, aby jste si udrželi šťastný domov a možná i šťastnou rodinu. Pokračujte v získávání přátel a zlepšování Vašich dovedností, protože se začínají objevovat vyšší levely ve Vaší kariéře.

Chirurg (Level 8)

Odvoz: 9:00
Pracovní doba: 10:00 - 16:00
Plat: $980
Bonus za postup: $1,960
Požadavky k devátému levelu: 9 Technika / 8 Logika / 9 Uklízení / 7 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Jste jedním z elity s příjmem, se kterým se dá už dobře vyjít. Práce vyžaduje odpočinutý a klidný přístup, takže pozorujte své city, dobře jezte a pořádně se vyspěte. Také budete potřebovat čas doma ke studiu, zvláště pak v logice, aby byly Vaše myšlenky u operačního stolu ostré.

Lékařský výzkumník (Level 9)

Odvoz: 10:00
Pracovní doba: 11:00 - 18:00
Plat: $1,356
Bonus za postup: $2,712
Požadavky k desátému levelu: 9 Technika / 10 Logika / 10 Uklízení / 9 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt (Pá) (So)

Vytvořili jste nové vakcinační sérum v nejlépe vybavené výzkumné laboratoři města SimCity. Dostali jste se na nejvyšší příčky mezi nejlépe placenými výzkumníky světa. Pokud jste rozhodnutí vydělávat velké peníze, pak pokračujte v budování svých dovedností a stavte si cestičku k pozici primáře, kde dostanete přímo část z výnosu nemocnice.

Primář (Level 10, Nejvyšší level)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 16:00
Plat: $1,499
Bonus za postup: $2,976
Pracovní dny: (Ne) (Po) Út St Čt Pá (So)

Nyní jste nejrespektovanější doktor v SimCity. Trávíte svou pracovní dobu v nemocnici. Jste částečným vlastníkem a celkem dobře vyděláváte na udržování Vašich simáků v pořádku.

Obchodník

Poslíček (Level 1)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $168
Požadavky ke druhému levelu: 1 Charisma
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt (Pá) Ne

Minimální mzda, ale dostali jste se na pozemek jedné z největších mega-korporací města SimCity. Udržujte kopírku a kávovar ve funkčním stavu. Buďte přesní, pečliví a přátelští, když rozvážíte po budově poštu - možná si Vás všimne nějaký bystrý zaměstnanec a navrhne svému nadřízenému vaše povýšení.

Nejvyšší asistent (Level 2)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 16:00
Plat: $252
Bonus za postup: $504
Požadavky ke třetímu levelu: 2 Charisma
Pracovní dny: Ne (Po) Út St Čt Pá (So)

Delší pracovní doba, ale máte příležitost pracovat u telefonu, zlepšit své komunikační schopnosti a potěšit svého šéfa. Začněte s budováním Vašeho osobního kouzla právě teď: můžete ohromit svého nadřízeného s nějakou kreativní novou obchodní nabídkou.

Zástupce na trhu (Level 3)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 16:00
Plat: $350
Bonus za postup: $700
Požadavky ke čtvrtému levelu: 2 Charisma / 1 Kreativita / 1 Přítel
Pracovní dny: Ne Po (Út) St (Čt) Pá So

Předtím než znovu postoupíte ve společnosti musíte získat poplatky od členů. Bude Vás čekat dlouhý den na kolech. Setkejte se s Vaší kvótou (osobní kouzlo Vám pomůže k dobrým zakázkám) a získejte tak spoustu kontaktů. Jste už jen krůček k tomu, aby jste se dostali do nepojízdné kanceláře.

Mladší vedoucí pracovník (Level 4)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 16:00
Plat: $448
Bonus za postup: $896
Požadavky k pátému levelu: 4 Charisma / 2 Logika / 1 Kreativita / 3 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út (St) Čt Pá So

Nyní máte svoje vlastní místečko, personální kóji a celkem hezký plat - ale je to stále dlouhá cesta k toaletám. Dobré vztahy s lidmi, kterým můžete dokázat své vynikající logické schopnosti, Vám pomůžou se zviditelnit.

Vedoucí pracovník (Level 5)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $560
Bonus za postup: $1,120
Požadavky k šestému levelu: 4 Charisma / 3 Logika / 3 Kreativita / 4 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Máte svého vlastního mladšího vedoucího pracovníka a kancelář, která má zavírací dveře. Problémem je, že Vaše místo je velmi populární. Dobré dovednosti a správné pracovní návyky Vám pomohou si zaměstnání udržet, zůstat stranou z davu a ohromit ty nahoře.

Bonus za postup v obchodní kariéře: V pátém levelu se Vám odemkne předmět "Odpalotron". V sekci "Předměty za pracovní postup" najdete o tomto bonusu více.

Hlavní manažer (Level 6)

Odvoz: 7:00
Pracovní doba: 8:00 - 17:00
Plat: $728
Bonus za postup: $1,456
Požadavky k sedmému levelu: 5 Charisma / 4 Logika / 3 Kreativita / 5 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Plat povyskočil, protože teď máte pod svým dohledem několik obchodních kanceláří. Jste šéfem několika hlavních pracovníků, takže osobní kouzlo a logika budou nutné při řešení problémů a udržování různých týmů pracovat hladce. Vaše golfová hra potřebuje vylepšit, pokud chcete uzavírat ty správné smlouvy, takže posílení tvořivých schopností nebude na škodu.

Viceprezident (Level 7)

Odvoz: 7:00
Pracovní doba: 8:00 - 16:00
Plat: $924
Bonus za postup: $1,848
Požadavky k osmému levelu: 5 Charisma / 6 Logika / 4 Kreativita / 6 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Rohová kancelář je vaše. Plat znovu vyskočil. Každopádně, na tomto patře je konkurence ještě větší. Získávejte nové dovednosti a nacházejte nové přátele. Nikdy nevíte, kdy je budete potřebovat.

Prezident (Level 8)

Odvoz: 7:00
Pracovní doba: 8:00 - 16:00
Plat: $1,400
Bonus za postup: $2,200
Požadavky k devátému levelu: 6 Charisma / 7 Logika / 6 Kreativita / 7 Přátelé
Pracovní doba: (Ne) Po (Út) St Čt Pá (So)

Společnost pro Vás ráno posílá limuzínu, aby Vás odvezla až před vchod. Získáte oblek nejvyšší třídy a robustní výplatu. Vaše tvořivé nápady jsou denně na stolech podřízených a cítíte se mocní a inteligentní. Ale jako má mince rub i líc, má i Vaše zaměstnání špatné stránky. Více stresu a Vaši sousedé mohou mít odpor k Vašemu úspěchu. (Není nic lepšího než malá grilovací párty u bazénu. Kdo ví, třeba tam potkáte někoho nového ...)

CEO (level 9)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 16:00
Plat: $1,665
Bonus za postup: $3,326
Požadavky k desátému levelu: 8 Charisma / 9 Logika / 7 Kreativita / 8 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út (St) Čt Pá (So)

Nejlepší z hromady ve Vaší společnosti. Ale můžete být mocný a kvalitní pracovník se všemi těmi potřebami po partnerovi, dětech a přátelích? Vaše sociální potřeby vrcholí - možná právě nastal čas, aby jste se přestěhovali do většího domu, kde by bylo víc prostoru pro Vaše vystupování velkého zvířete.

Obchodní magnát (Level 10, Nejvyšší level)

Odvoz: 9:00
Pracovní doba: 10:00 - 16:00
Plat: $2,100
Bonus za postup: $4,200
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt (Pá) (So)

Jste vrchní zloděj a baron v divokém světovém konsorciciu podniků. Ale teď když jste známá osobnost, hádejte co. Bude se od Vás očekávat aktivita v charitativních oblastech a udržování vztahů s ostatními simíky. Ale není skvělé vyhřívat se v lesku úspěchu?

Sport

Maskot týmu (Level 1)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 21:00
Plat: $154
Požadavky ke druhému levelu: 1 Fyzička
Pracovní dny: Ne (Po) Út St (Čt) Pá So

Mladý atlet musí někde začít - i když se bude potit uvnitř zvířecího kostýmu. Velmi fyzicky namáhavá práce za mizerný plat - ale alespoň můžete pozorovat hru z jiné strany. Kromě vody po Vás bude trenér chtít, aby jste připravovali hráčům nějaké to jídlo ... spoustu jídla.

Druhořadý hráč (Level 2)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $238
Bonus za postup: $476
Požadavky ke třetímu levelu: 2 Fyzička
Pracovní dny: Ne Po (Út) St (Čt) Pá So

Vítejte u "Lam", místního druhořadého ligového týmu. Váš plat není moc vysoký a budete si muset poradit se vším tím trénováním. Vypracujte své tělo a brzy se dočkáte povýšení.

Zelenáč (Level 3)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $322
Bonus za postup: $644
Požadavky ke čtvrtému levelu: 1 Charisma / 2 Fyzička / 1 Přítel
Pracovní dny: Ne Po (Út) (St) Čt Pá So

Postoupili jste ke profíkům, dostáváte nejmenší ligový plat, který je ale nejvyšším startovacím v sousedství. Pokračujte v budování své kondice a doufejte, že nějaké zranění nezbrzdí Váš postup.

Spouštěč (Level 4)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $420
Bonus za postup: $840
Požadavky k pátému levelu: 2 Charisma / 6 Fyzička / 2 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) St (Čt) Pá So

Dostali jste se z lavičky přímo na startovací čáru. Nějaké peníze přišli navíc, ale dlouhé tréninky Vám vždy uhryznou část z Vaší nálady. Je nezbytné, aby jste řádně odpočívali a udržovali své tělo v dobré kondici - je to přece Vaše živobytí. Od teď budete víc podrobováni rozhovorům, takže pracujte na svém osobním kouzle, aby jste se zviditelnili.

Star (Level 5)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $539
Bonus za postup: $1,078
Požadavky k šestému levelu: 1 Technika / 3 Charisma / 8 Fyzička / 3 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) (St) Čt Pá So

Stali jste se často zmiňovaným jménem v SimCity. Nyní se musíte naučit mluvit před kamerou a ne jen proti někomu hrát. Zlepšete své osobní kouzlo a kondici a v krátkém období budete zvoleni MVP.

Bonus za postup ve sportovní kariéře: V pátém levelu se Vám odemkne předmět boxovací pytel "Námaha". V sekci "Předměty za pracovní postup" najdete o tomto bonusu více.

MVP (Level 6)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $893
Bonus za postup: $1,786
Požadavky k sedmému levelu: 2 Technika / 4 Charisma / 10 Fyzička / 4 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) (St) (Čt) Pá So

Právě teď jste ve středu své kariéry. Je zde zvláštní potřeba mít přátele a také pozitivní image. Pokud Vás fanoušci milují, stadion je plný a prostor kolem Vás také. Ale možná i Vaše rodina a dům budou potřebovat Vaši pozornost.

Superstar (Level 7)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 16:00
Plat: $1,190
Bonus za postup: $2,380
Požadavky k osmému levelu: 4 Technika / 5 Charisma / 10 Fyzička / 5 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) (St) (Čt) Pá So

Větší plat, máte podporu ze strany sponzorů a jste na vrcholu své kondice. Vaše tělo pracuje jako dobře naolejovaný stroj, ale zabere Vám více času vyléčit svá zranění. Jak dlouho zůstanete "číslo 1"? Asi je ten správný čas začít uvažovat o budoucích nabídkách - možná odejdete do důchodu dříve než si myslíte.

Asistent trenéra (Level 8)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 14:00
Plat: $1,488
Bonus za postup: $2,976
Požadavky k devátému levelu: 7 Technika / 7 Charisma / 10 Fyzička / 6 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) (St) (Čt) Pá So

Právě jste na odpočinku od hraní: změna jak obávaná, tak vítaná. Ale je zde možnost, jak zůstat na blízku týmu, který tak milujete - i když tentokrát budete nosit blok se sestavami a triky. Ujistěte se, že jste stále ve spojení se svými přáteli, protože osobní kouzlo Vás dostane dál než Vaše fyzické dovednosti.

Trenér (Level 9)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $1,750
Bonus za postup: $3,500
Požadavky k desátému levelu: 7 Technika / 10 Charisma / 10 Fyzička / 8 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) (St) (Čt) Pá So

Víc prestiže a lepší plat, ale delší pracovní doba kvůli médiím, filmování hry a osobním přestupům v týmu. Naštěstí máte své přátele, kteří Vám pomohou, když to nejméně čekáte.

Sportovec síně slávy (Level 10, Nejvyšší level)

Odvoz: 10:00
Pracovní doba: 11:00 - 17:00
Plat: $3,033
Bonus za postup: $6,066
Pracovní dny: (Ne) (Po) Út St Čt (Pá) (So)

Nyní jste "živá legenda". Obyvatelé SimCity Váš zaplavují dopisy, přehlídkami a Vaše hráčské číslo je vyloučené. Tým Vám dal kancelář a plat jako pro "dobročinného velvyslance". Je to tak dobré, jak jen to jde.

Zločin

Kapsář (Level 1)

Odvoz: 10:00
Pracovní doba: 11:00 - 17:00
Plat: $196
Požadavky ke druhému levelu: N/A
Pracovní dny: Ne (Po) Út St (Čt) Pá So

Vstupní level - mizerný zloděj. Ale jste svým vlastním pánem. Obratnost a fyzická rychlost jsou samozřejmě důležité. Jisté množství tvořivosti se také hodí, pokud chcete rušit po sobě všechny stopy, když jezdíte rukou do cizích kapes.

Zloděj zavazadel (Level 2)

Odvoz: 16:00
Pracovní doba: 17:00 - 1:00
Plat: $280
Bonus za postup: $560
Požadavky ke třetímu levelu: 1 Kreativita
Pracovní dny: Ne (Po) Út (St) Čt Pá So

Jste pěšák v krátkodobě trvajícím gangu - vyzvedáváte a doručujete špinavé peníze a "citlivé zboží". Budete muset být pěkně rychlí, aby jste unikali policii a ostatním grázlům. Pracovat na kondici se Vám rozhodně vyplatí.

Bookmaker (Level 3)

Odvoz: 10:00
Pracovní doba: 11:00 - 18:00
Plat: $385
Bonus za postup: $770
Požadavky ke čtvrtému levelu: 3 Kreativita / 1 Přítel
Pracovní dny: Ne Po (Út) (St) Čt Pá So

Dělejte sázky na psí dostihy, koně, hry na stadionu - kde, ať na jednu nebo druhou stranu, vyhrají "domácí". A "domácí" jste Vy. Nikdy nevíte, kde se co může pokazit, takže tato práce vyžaduje umění rychle mluvit. Proto si vybruste tvořivé schopnosti, jak jen to půjde.

Švindlíř (Level 4)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $490
Bonus za postup: $980
Požadavky k pátému levelu: 2 Technika / 1 Fyzička / 4 Kreativita / 2 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Rozjeďte intriky, podfuky a podvody - cokoliv, co obere naivního simíka od jeho těžce vydělaných peněz. Zisky stoupají, ale tato práce vyžaduje tvořivé myšlení a moc někoho přesvědčit.

Bonus za postup v zločinecké kariéře: Ve čtvrtém levelu se Vám odemkne předmět detektor lží "Nervocuk". V sekci "Předměty za pracovní postup" najdete o tomto bonusu více.

Únikový řidič (Level 5)

Odvoz: 21:00
Pracovní doba: 22:00 - 6:00
Plat: $595
Bonus za postup: $1,190
Požadavky k šestému levelu: 4 Technika / 2 Fyzička / 5 Kreativita / 3 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Z mizerného podvodníka na nenápadného podvodníka. Aby jste uspěli jako řidič, budete potřebovat velké fyzické dovednosti a znalosti mechaniky. Ale Vy se chcete dostat do pořádné akce, že? Pracujte na svých schopnostech, aby jste dokázali šéfovi, jak nepostradatelní jste.

Bankovní lupič (Level 6)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 23:00
Plat: $742
Bonus za postup: $1,484
Požadavky k sedmému levelu: 4 Technika / 5 Fyzička / 7 Kreativita / 3 Přátelé
Pracovní doba: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Namísto bývalé nudné práce, kde jste jen peníze vozili pryč, budete teď přímo v První národní bance města SimCity, když probíhá akce - takže budete mít i větší podíl z kořisti. Ale Vy by jste raději procvičili své ruce při nějaké záludnější a vyzývavější práci. Rychlejší myšlení, svaly a přátelé Vám pomohou posunout se nahoru.

Kočičí zloděj (Level 7)

Odvoz: 20:00
Pracovní doba: 21:00 - 3:00
Plat: $896
Bonus za postup: $1,792
Požadavky k osmému levelu: 7 Technika / 6 Fyzička / 7 Kreativita / 4 Přátelé
Pracovní doba: Ne Po (Út) St (Čt) Pá So

Větší výdělky, ale také vyšší riziko. Najednou jste v plně noční směně. Nemůžete si dovolit, aby Vaše fyzická činnost umdlévala, mohli by jste zpackat práci. Znalosti mechaniky přijdou vhod pro Vaše pomůcky a dostatek tvořivosti Vám pomůže nedostat se do basy. Vaši přátelé se Vám budou hodit - čím víc, tím líp.

Padělatel (Level 8)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $1,064
Bonus za postup: $2,128
Požadavky k devátému levelu: 7 Technika / 7 Fyzička / 9 Kreativita / 5 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Stáváte se víc vzdělaní. Proč krást peníze, když si Vy a Váš gang můžete vytisknout své vlastní? Získáváte si reputaci a lidé si za Vámi chodí pro radu. Radši se udržujte fit, možná budete muset brzy vycestovat do zahraničí.

Pašerák (Level 9)

Odvoz: 1:00
Pracovní doba: 2:00 - 8:00
Plat: $1,575
Bonus za postup: $3,150
Požadavky k desátému levelu: 10 Technika / 8 Fyzička / 10 Kreativita / 7 Přátelé
Pracovní dny: Ne (Po) (Út) (St) Čt Pá So

Na Vaší vizitce stojí, že jste v obchodník přes import/export. Šlo by říct, že poskytujete lidem vše, co chtějí a co podle zákonů mít nemohou. Dovážíte a odesíláte zboží pozemně, letecky i přes moře a vyděláváte na vysokých dýšcích. Vaše dovednosti musí být plně vybroušené, aby jste dosáhli špičky této vynikající kariéry.

Kriminální Boss (Level 10, Nejvyšší level)

Odvoz: 16:00
Pracovní doba: 17:00 - 23:00
Plat: $1,925
Bonus za postup: $3,850
Pracovní dny: (Ne) (Po) Út (St) Čt Pá So

Při Vaší nekončící honbě za převzetím vlády nad světem jste se naučili tři věci: první- dělejte vše naplno, druhá- zločinem se opravdu dá vydělat a třetí- nikdy nepřestávejte rozvíjet své zločinné plány, dokud je neprovádíte.

Armáda

Branec (Level 1)

Odvoz: 6:00
Pracovní doba: 7:00 - 13:00
Plat: $350
Požadavky ke druhému levelu: N/A
Pracovní dny: Ne (Po) Út (St) Čt Pá So

Kožené boty a pevná pravidla. Nemám přesnější informace, ale bylo mi řečeno, že odškrabávání latrín patří minulosti. daleko lepší je zlepšovat svou fyzickou zdatnost, aby jste se uměli vyhrabat ze zákopu. Nejen že budete silnější, také Vám bude o moc více slušet uniforma, než je tomu nyní.

Elitní voják (Level 2)

Odvoz: 6:00
Pracovní doba: 7:00 - 13:00
Plat: $455
Bonus za postup: $910
Požadavky ke třetímu levelu: 1 Technika / 1 Fyzička
Pracovní dny: Ne Po Út (St) Čt (Pá) So

Zvláštní výcvik přepadového oddílu Vám přinesl víc prestiže a jako podnět jste obdrželi i zvláštní peněžité ocenění za odvahu při rizikových akcích. Fyzické dovednosti jsou také důležité, takže vypracujte své tělo, jak to jen půjde.

Výcvikový instruktor (Level 3)

Odvoz: 6:00
Pracovní doba: 7:00 - 13:00
Plat: $560
Bonus za postup: $1,120
Požadavky ke čtvrtému levelu: 2 Technika / 1 Charisma / 1 Fyzička
Pracovní dny: Ne (Po) (Út) St Čt Pá So

Teď, když jste zkušeným veteránem, se velitelství rozhodlo "dobrovolně" propůjčit Vaši moudrost skupině zelenáčů a měkkých nováčků. Charisma je zde velmi důležité, protože to stádo budete učit strachu, loajalitě a disciplíně.

Mladší důstojník (Level 4)

Odvoz: 6:00
Pracovní doba: 7:00 - 13:00
Plat: $630
Bonus za postup: $1,260
Požadavky k pátému levelu: 2 Technika / 2 Charisma / 4 Fyzička
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Konečně jste získali vstup do důstojnického klubu. Ale žádné usínání na vavřínech, musíte se udržet fit pokud chcete jít dál.

Bonus za postup v armádní kariéře: Ve čtvrtém levelu se Vám odemkne předmět překážková dráha "Dej si do těla" od Námaha. V sekci "Předměty za pracovní postup" najdete o tomto bonusu více.

Kontrašpión (Level 5)

Odvoz: 7:00
Pracovní doba: 8:00 - 14:00
Plat: $700
Bonus za postup: $1,400
Požadavky k šestému levelu: 4 Technika / 3 Charisma / 5 Fyzička / 1 Přítel
Pracovní dny: Ne Po Út (St) (Čt) Pá So

Stopování Vašich nepřátel s tou nejmodernější technikou se nyní stalo Vaším životem. Víte o každém z nich spoustu informací týkajících se strategie ... a proto Váš všichni chtějí odstranit. Proto je nutné být vždy o krok před nimi. Pracujte na svých technických a fyzických dovednostech, je to ve Vašem vlastním zájmu a taky v zájmu celé armády.

Letecký důstojník (Level 6)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $770
Bonus za postup: $1,540
Požadavky k sedmému levelu: 5 Technika / 3 Charisma / 6 Fyzička / 3 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Někdo musí vysadit parašutisty, doručit náklad a chránit vzdušný prostor nad SimCity. Je zde větší plat, ale než se dostanete k samotnému létání jste povinni zvládnout všechny lety na simulátoru. Technické znalosti jsou povinností a fyzická zdatnost po nich hned následuje.

Starší důstojník (Level 7)

Odvoz: 7:00
Pracovní doba: 8:00 - 14:00
Plat: $812
Bonus za postup: $1,624
Požadavky k osmému levelu: 5 Technika / 5 Charisma / 7 Fyzička / 4 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Přežili jste všechny své letecké cesty a dostali jste se až k "prachům". Jste velmi vážení a Vaše rady jsou snem většiny simíků. Víc cvičení Vašeho charisma Vám pomůže vylepšit Vaše proslovy a posilování Váš udrží v kondici. Pracujte na těchto dvou oblastech a brzy se stanete velitelem.

Velitel (Level 8)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $840
Bonus za postup: $1,680
Požadavky k devátému levelu: 6 Technika / 5 Charisma / 10 Fyzička / 5 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Vaše skvělé vůdčí schopnosti a doporučení z těch nejvyšších míst Vás přivedli až do pozice velitele. Žádné další utíkání před kulkami a plazení se pod ostnatým drátem. Ale nezměkněte a neoslabujte ve svých aktivitách, po okolí se šeptá, že jste zvažován jako jeden z kandidátů na kosmonauta. Budete muset docílit vysokých technických a fyzických schopností, aby jste si zasloužili takovou poctu.

Kosmonaut (Level 9)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $1,094
Bonus za postup: $2,188
Požadavky k desátému levelu: 8 Technika / 7 Charisma / 10 Fyzička / 6 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) (Po) Út St Čt Pá (So)

Jeden z největších úspěchů pro někoho, kdo žije armádou (jako třeba vy). Sláva a bohatství rostou s každou misí do vesmíru a nyní jste v té nejlepší fyzické kondici ve svém životě. Pokračujte v broušení svých dovedností pokud se chcete stát jedním z nejvlivnějších lidí v zemi.

Generál (Level 10, Nejvyšší level)

Odvoz: 9:00
Pracovní doba: 10:00 - 16:00
Plat: $1,138
Bonus za postup: $2,276
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt (Pá) (So)

Váš organizační génius Vám získal pozici generála, nejvyšší v celém žebříčku. Vaše dny jsou plné pohovorů o oficiálních vládních požadavcích a kupní smlouva na vaše paměti vypadá slibně. Ale je Váš soukromý život stejně úspěšný jako ten pracovní?

Flákač

Nosič golfových holí (Level 1)

Odvoz: 4:00
Pracovní doba: 5:00 - 10:00
Plat: $126
Požadavky ke druhému levelu: N/A
Pracovní dny: Ne (Po) Út St Čt Pá (So)

Trávit krásný slunečný den nošením cizích holí kolem osmnácti jamek ... co může být snazší? Časný ranní čaj vyžaduje šílené vstávání, ale je to úžasná příležitost jak se vetřít do místního country klubu.

Obsluha u benzínky (Level 2)

Odvoz: 21:00
Pracovní doba: 22:00 - 3:00
Plat: $154
Bonus za postup: $308
Požadavky ke třetímu levelu: 1 Technika
Pracovní dny: Ne (Po) Út St (Čt) Pá So

Neobvyklá pracovní doba. Mizerný plat. Čas od času míváte podivné bolesti hlavy způsobené výfukovými plyny. Ale no tak, máte všechna potěšení ze svačin a časopisů přímo pod Vašimi prsty. Tak si to užijte!

Prodavač se smíšeným zbožím (Level 3)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $210
Bonus za postup: $420
Požadavky ke čtvrtému levelu: 1 Technika / 1 Charisma
Pracovní dny: Ne (Po) (Út) St Čt Pá So

Většina zákazníků není tak bohatá jako byli ti v předchozí práci. Na druhou stranu je zde spousta pití a bonbónů zadarmo - to není zas tak špatné. A navíc, můžete si pozvat Vaše přátele do obchodu na nějakou pozdní hodinu a číst si komiksy zatímco předstíráte, že pracujete.

Pokladní v oddělení hudby (Level 4)

Odvoz: 9:00
Pracovní doba: 10:00 - 15:00
Plat: $252
Bonus za postup: $504
Požadavky k pátému levelu: 1 Technika / 2 Charisma / 1 Kreativita / 2 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) St (Čt) Pá So

Nic jiného než den naplněný tóny hudby ... budete muset zlepšit své charisma, aby jste se vypořádali s touto pohodlnou prací. Není jednodušší způsob jak dostat zaplaceno za poslouchání Vaší oblíbené hudby.

Party DJ (Level 5)

Odvoz: 22:00
Pracovní doba: 23:00 - 4:00
Plat: $385
Bonus za postup: $770
Požadavky k šestému levelu: 3 Technika / 2 Charisma / 1 Kreativita / 4 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) (St) (Čt) Pá So

Ty kontakty, které jste získal v hudebním oddělení, se vyplatily - teď prohazujete melodie na nejlepších mejdanech ve městě. Noc a spousta technických znalostí jsou samozřejmě potřebné, aby se parket hýbal.

Promítač (Level 6)

Odvoz: 17:00
Pracovní doba: 18:00 - 1:00
Plat: $392
Bonus za postup: $784 
Požadavky k sedmému levelu: 4 Technika / 2 Charisma / 2 Kreativita / 5 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po Út (St) (Čt) Pá So

Ukažte tento hotový materiál světu - zmáčkněte čudlík tady a tam a je to. Nepracujete až tak těžce, aby jste vydělali tu slušnou výplatu. Teď jste se stali nočními sovami.

Bonus za postup ve flákačské kariéře: V šestém levelu se Vám odemkne předmět Hydroponická zahrada "Aquazeleň". V sekci "Předměty za pracovní postup" najdete o tomto bonusu více.

Domácí kameraman (Level 7)

Odvoz: 10:00
Pracovní doba: 11:00 - 17:00
Plat: $613
Bonus za postup: $1,226
Požadavky k osmému levelu: 4 Technika / 3 Charisma / 3 Kreativita / 7 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) (St) (Čt) Pá So

Nejlepší část Vaší práce? Vidět všechny ty přeřeknutí a chyby mega-hvězd vždycky když natáčíte. Filmovat tak, aby vypadaly dobře, Vám může pomoci při přátelení se, třeba i s pár hvězdami - nikdy neublíží znát lidi na správných místech, takže se snažte.

Fotograf na volné noze (Level 8)

Odvoz: 13:00
Pracovní doba: 14:00 - 17:00
Plat: $788
Bonus za postup: $1,576
Požadavky k devátému levelu: 4 Technika / 4 Charisma / 4 Kreativita / 10 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) (St) (Čt) Pá So

Čas strávený filmováním se rozhodně vyplatil - moc dobře víte, jak zachytit vše do malého obdélníku i bez přípravy. Prohlédněte všechno, dostaňte se všude, dělejte úžasné snímky i cizího deseticentu a tvařte se u toho seriózně. Žijte tím jednoduchým a svobodným způsobem, ale budete hodně cestovat, což vyžaduje dobré známé, kteří Vás mohou financovat.

Webmaster na volné noze (Level 9)

Odvoz: 9:00
Pracovní doba: 10:00 - 15:00
Plat: $933
Bonus za postup: $1,866
Požadavky k desátému levelu: 4 Technika / 5 Charisma / 5 Kreativita / 13 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) (Po) Út St Čt (Pá) (So)

Povýšení z fotografa na volné noze na webmastera na volné noze není příliš velkým pokrokem k zodpovědnosti, ale ti internetoví analfabeti netuší, že všechny html kódy Vám zapisuje program, takže Vy prakticky nic neděláte. Dobře simulujte a přesvědčte tolik přátel, kolik jen budete moci. řekněte jim, že bez Vás prostě nemůžou být rohy správně zaoblené a možná najdete pozvánku do uzavřené elitní společnosti města SimCity.

Profesionální host na mejdanech (Level 10, Nejvyšší level)

Odvoz: 21:00
Pracovní doba: 22:00 - 2:00
Plat: $1,400
Bonus za postup: $2,800
Pracovní dny: Ne (Po) (Út) (St) (Čt) Pá So

Tohle je přesně "ono", to správné obklopení pohodlím a zadarmo. Žijete pohodový život, jen bavíte celou společnost a bydlíte v cizím bytě, obklopeni nejlepšími umělými přáteli více než většina politiků ve městě. Tak si to vychutnejte dokud můžete ...

Policie

Ochranka (Level 1)

Odvoz: 19:00
Pracovní doba: 20:00 - 2:00
Plat: $336
Požadavky ke druhému levelu: 1 Fyzička
Pracovní dny: Ne (Po) Út St Čt (Pá) So

Odznak, pistole ... a Váš vlastní hlídací areál. Ale vzhledem k tomu, že jste obdrželi střelnou zbraň a uniformu, ve Vaší výplatní obálce toho moc nezůstalo.

Kadet (Level 2)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $448
Bonus za postup: $896
Požadavky ke třetímu levelu: 2 Fyzička
Pracovní dny: Ne (Po) Út St Čt Pá (So)

Jdete na policejní akademii s nízkým platem od města, které ještě vypaluje díru do Vaší nouze. Jako kombinace výcvikového tábora a vysoké školy bude většina aktivit psychicky i fyzicky náročných. Zdokonalte svou fyzickou zdatnost, aby jste mohli úspěšně dokončit školu a dostat se do skutečné práce.

Policejní strážník (Level 3)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 23:00
Plat: $552
Bonus za postup: $1,104
Požadavky ke čtvrtému levelu: 2 Fyzička / 1 Logika / 1 Přítel
Pracovní dny: Ne Po Út (St) Čt (Pá) So

Projíždíte špinavými ulicemi SimCity ve služebním autě - nebezpečná práce, ale velmi dobře placená. Udržujte se ve fyzické kondici a studujte pilně, aby jste získali dovednosti logiky, která se bude hodit při krytí.

Seržant (Level 4)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $616
Bonus za postup: $1,232
Požadavky k pátému levelu: 3 Fyzička / 1 Logika / 2 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Odpočinek od špinavých ulic a povýšení s vyšším platem ... jen kdyby nebylo té hory papírování. Na druhou stranu máte pevnou pracovní dobu s menšími požadavky na Vaše fyzické dovednosti. A pokud máte vší té práce za stolem dost, zlepšete svou kondičku a logické schopnosti a můžete se opět dostat do ulic s mnohem zajímavějším zaměstnáním ...

Mravnostní policista (Level 5)

Odvoz: 9:00
Pracovní doba: 10:00 - 16:00
Plat: $686
Bonus za postup: $1,372
Požadavky k šestému levelu: 3 Fyzička / 4 Logika / 2 Uklízení / 2 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) (St) Čt Pá So

Vaše první práce v civilu. Práce v tomto oddělení může být vzrušující, ale Vaši podřízení jsou aktivní spíše v noci. Je důležité v této zkoušce obstát, aby jste mohli být navrhnuti pro výcvik detektiva. Vybroušené dovednosti, zejména logika, urychlí Váš postup.

Detektiv (Level 6)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $756
Bonus za postup: $1,512
Požadavky k sedmému levelu: 4 Fyzička / 5 Logika / 4 Uklízení / 3 Přátelé
Pracovní dny: Ne (Po) (Út) St Čt Pá So

Získáte novou placku a budete pokračovat v práci v civilu. Logika musí být ostřejší než nůž a i Vaši přátelé jsou velmi důležití. Uklízení zde také hraje svou roli, pokud chcete postoupit na vyšší stupeň v této kariéře.

Bonus za postup v policejní kariéře: V šestém levelu se Vám odemkne předmět "Skvostný snímač otisků prstů". V sekci "Předměty za pracovní postup" najdete o tomto bonusu více.

Nadporučík (Level 7)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $826
Bonus za postup: $1,652
Požadavky k osmému levelu: 5 Fyzička / 6 Logika / 6 Uklízení / 4 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Případy mají složitější profil a Vaše zkušenosti Vám přinesly vyšší platové ohodnocení. Jako nadporučík jste velitelem detektivů mravnostního oddělení a Vaše logické schopnosti proto musí být vybroušené. Stres způsobený tou hromadou složek nevyřešených případů města SimCity může rozbourat Váš osobní život. Pokuste se najít si čas na Vaši rodinu, aby bylo vše v pořádku a rovnováze.

Šéf SWAT týmu (Level 8)

Odvoz: 10:00
Pracovní doba: 11:00 - 18:00
Plat: $875
Bonus za postup: $1,750
Požadavky k devátému levelu: 7 Fyzička / 9 Logika / 7 Uklízení / 6 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Elitní práce s velmi dobrým bonusem za "nebezpečnou práci". Musíte být moc chytří, aby jste byli úspěšní. Ujistěte se, že máte přátele na vysokých místech.

Kapitán policie (Level 9)

Odvoz: 7:00
Pracovní doba: 8:00 - 16:00
Plat: $910
Bonus za postup: $1,820
Požadavky k desátému levelu: 10 Fyzička / 9 Logika / 8 Uklízení / 7 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) (Po) Út St Čt Pá So

Konečně jste ten nejlepší polda. Můžete si dovolit dobře vybavený dům na kopci a jste jedna z nejvlivnějších osob ve městě. Co by jste mohli udělat víc pro ochranu občanů SimCity?

Hrdina (Level 10, Nejvyšší level)

Odvoz: 9:00
Pracovní doba: 10:00 - 16:00
Plat: $1,225
Bonus za postup: $2,450
Pracovní dny: Ne Po (Út) (St) (Čt) Pá So

Zločinci - třeste se! Nový den vyplul z propadlin času a Slunce ozářilo ulice v naší úžasné společnosti. Je čas učinit spravedlnosti zadost, je čas hrdinů. S obrovskými superschopnostmi budete bojovat denně proti bezpráví, zločinu a nepravostem, takže zákon bude vládnout železnou pěstí.

Pohostinství

Umývač nádobí (Level 1)

Odvoz: 13:00
Pracovní doba: 14:00 - 22:00
Plat: $126
Požadavky k druhému levelu: N/A
Pracovní dny: Ne (Po) Út St Čt (Pá) So

Někde začít musíte a v prostředí restaurace je právě toto ta nejnižší pozice. Ale pokud si pořádně prohlédnete špinavé nádobí, zjistíte, co lidé mají a co nemají rádi. Takže umývejte ... a učte se.

Obsluha u Drive-in (Level 2)

Odvoz: 16:00
Pracovní doba: 17:00 - 21:00
Plat: $168
Bonus za postup: $336
Požadavky ke třetímu levelu: 1 Tvořivost
Pracovní dny: Ne (Po) Út (St) Čt Pá So

Z cvičné pánve přímo na plotnu. Už nemusíte nic umývat, ale jednání s hladovými dojíždějícími a pubertálními darebáky si Vás buď získá nebo zničí. Tak se nezapomeňte usmívat!

Manažer rychlého občerstvení (Level 3)

Odvoz: 16:00
Pracovní doba: 17:00 - 22:00
Plat: $182
Bonus za postup: $364
Požadavky ke čtvrtému levelu: 1 Logika / 2 Kreativita / 1 Přítel
Pracovní dny: Ne Po Út (St) (Čt) Pá So

Radost všech radostí ... místo řešení jídla teď řešíte problémy: zamotaná izolepa, ucpaný automat na nápoje a hádání se zaměstnanců s malým platem. Buďte kreativní při řešení těchto problémů nebo zůstanete trčet u toho věčného vybírání omáček z Vašich vlasů.

Hostitel (Level 4)

Odvoz: 9:00
Pracovní doba: 10:00 - 16:00
Plat: $242
Bonus za postup: $484
Požadavky k pátému levelu: 3 Logika / 2 Kreativita / 2 Přátelé
Pracovní dny: Ne (Po) (Út) St Čt Pá So

Říct, že už nikdy neuvidíte žádný burger, je celkem krátkodobé. Od teď už nejste v kuchyni, ale usazujete hosty a upravujete stoly v restauraci, kde lidé očekávají opravdové jídlo (za ceny, které platí). Mějte oči otevřené a na tváři stálý úsměv, protože od teď se začínáte učit, jak to v tomto podnikání chodí. Tam venku je jen něco na způsob psího krmení, takže se zde dobře připravte na budoucí kariéru.

Číšník (Level 5)

Odvoz: 13:00
Pracovní doba: 14:00 - 19:00
Plat: $308
Bonus za postup: $616
Požadavky k šestému levelu: 3 Vaření / 3 Logika / 2 Kreativita / 2 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) (St) Čt Pá So

Pokud si myslíte, že být hostitelem je těžké, tak si zkuste obsluhovat u stolů. Tohle že je povýšení? Raději by jste tomu měli začít věřit. Připravte se myslet za pochodu, aby jste přelstili a udělali dojem na často prohnané zákazníky, pro dosažení skvělého spropitného, zatímco jste celý den ve fajnové uniformě a těmi nepřehlédnutelnými kusy talentu.

Pomocný kuchař (Level 6)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $469
Bonus za postup: $938
Požadavky k sedmému levelu: 4 Vaření / 4 Logika / 4 Kreativita / 3 Přátelé
Pracovní dny: Ne (Po) (Út) St Čt Pá So

zapamatovali jste si všechny položky jídelního lístku a rozhodli se získat místo pomocného kuchaře. Není to okouzlující, ale je to práce v opravdové kuchyni a vypadáte stylově v tom velkém bílém klobouku. Takže si hezky odpočiňte u krájení na plátky, na kostky a smažení - nedostanete se dále v této kariéře, pokud neznáte základní vaření tam i pozpátku.

Bonus za postup v kariéře pohostinství: V šestém levelu se Vám odemkne předmět Zařízení na výrobu čokolády "Šokoláda 890". V sekci "Předměty za pracovní postup" najdete o tomto bonusu více.

Nižší šéfkuchař (Level 7)

Odvoz: 13:00
Pracovní doba: 14:00 - 21:00
Plat: $812
Bonus za postup: $1,624
Požadavky k osmému levelu: 5 Vaření / 6 Logika / 5 Kreativita / 4 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) St (Čt) Pá So

je ironií, že tím výše postupujete, tím méně se dotýkáte jídla. Jako nižší šéfkuchař trávíte víc času rozdáváním úkolů a povzbuzováním kuchyňského personálu. Pokud chcete postoupit, tak budete muset zvýšit svou kreativitu, aby jste vymysleli pár nových neobvyklých pokrmů.

Šéfkuchař (Level 8)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $1,206
Bonus za postup: $2,416
Požadavky k devátému levelu: 8 Vaření / 7 Logika / 7 Kreativita / 6 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) (St) (Čt) Pá So

Konečně poznali Vaše úžasné schopnosti a dali Vám za úkol převzít moc nad jídelním menu za účelem vytvoření a doplnění nových vzrušujících jídel. Je to Váš splněný sen - ale ve Vaší hlavě už se zrodil nový. Pokračujte v dobré práci a získejte tu úžasnou věc: vaši vlastní francouzskou restauraci.

Majitel restaurace (Level 9)

Odvoz: 13:00
Pracovní doba: 14:00 - 22:00
Plat: $1,330
Bonus za postup: $2,660
Požadavky k desátému levelu: 10 Vaření / 8 Logika / 10 Kreativita / 7 Přátelé
Pracovní dny: Ne (Po) (Út) (St) Čt Pá So

Všichni se hlasitě dožadují kousku koláče - Vašeho koláče. Teď když jste dosáhli svého osobitého stylu ve vaření, je na čase začít vyvážet pod značkou. Nechte všechny za Vaším úžasným kreativním duchem a Vaše jméno se brzy stane slavným i mezi obyčejnými simáky.

Slavný šéfkuchař (Level 10, Nejvyšší level)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 20:00
Plat: $2,170
Bonus za postup: $4,340
Pracovní dny: (Ne) (Po) Út St Čt (Pá) (So)

Konečně to přišlo, prodává se víc Vašich knih než Vašich jídel. Bylo to velmi těžké, se sem dostat, ale nyní máte svou vlastní televizní show, kterou sledují miliony diváků, úspěšnou síť restaurací a jméno, které vyvolává respekt. Vyhřívejte se na slunci vítězství, dávejte okázale najevo svou slávu v televizních soutěžích a užívejte si nového života mediálního krále.

Věda

Pokusný objekt (Level 1)

Odvoz: 10:00
Pracovní doba: 11:00 - 17:00
Plat: $217
Bonus za postup: N/A
Požadavky k druhému levelu: 1 Vaření / 1 Uklízení
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt (Pá) So

Zatímco získáváte vědecké znalosti, dostáváte průměrný plat za to, že jste "lidské morče" v místní kinetické laboratoři. Toto je způsob jak se proslavit ve společnosti vědců, i když je velmi těžké být okouzlující po několika hodinách ve větrném tunelu.

Asistent v laboratoři (Level 2)

Odvoz: 15:00
Pracovní doba: 16:00 - 22:00
Plat: $322
Bonus za postup: $644
Požadavky ke třetímu levelu: 1 Vaření / 1 Logika / 3 Uklízení
Pracovní dny: Ne (Po) Út St Čt Pá (So)

Čistíte krysí klece, opravujete všechno citlivé laboratorní vybavení s minimální mzdou - jaká je dnes Vaše nálada? Strávíte doma spoustu času studiem, aby jste se zlepšili v práci. A víte co? Toto je hřbitovní práce. Pracujte celou noc, spěte celý den.

Průzkumník v terénu (Level 3)

Odvoz: 8:00
Pracovní doba: 9:00 - 15:00
Plat: $448
Bonus za postup: $896
Požadavky ke čtvrtému levelu: 2 Vaření / 1 Logika / 5 Uklízení / 1 Přítel
Pracovní dny: Ne Po Út (St) Čt (Pá) So

Tato práce Vás zavede přímo do terénu, kde budete pracovat ve vzdálených zemích na zajímavých projektech. Váš plat vzrostl. Zlepšete své logické schopnosti a možná budete moci vyučovat ve třídě o všem, co víte ohledně vědy. Bude to rozhodně lepší než všechno tohle na nehostinných a odlehlých místech světa.

Učitel věd (Level 4)

Odvoz: 7:00
Pracovní doba: 8:00 - 15:00
Plat: $525
Bonus za postup: $1,050
Požadavky k pátému levelu: 3 Vaření / 2 Logika / 6 Uklízení / 2 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Žádné množství práce v terénu Vás nemohlo připravit na zuřivé vyučování vědy na střední škole. (Ale alespoň je to práce s pevnou pracovní dobou.) Udržujte ten nepořádek v laboratoři na uzdě a vybudujte si logiku, aby jste mohli získat jiné zaměstnání.

Šéf projektů (Level 5)

Odvoz: 9:00
Pracovní doba: 10:00 - 17:00
Plat: $630
Bonus za postup: $1,260
Požadavky k šestému levelu: 4 Vaření / 4 Logika / 6 Uklízení / 3 Přátelé
Pracovní dny: Ne (Po) Út St (Čt) Pá So

Je na Vás navrhnout a vést tým vědců, který má za úkol přinést vědě důležitý průlom. Navrhněte nové experimenty na základě svých nově vybudovaných kuchařských a uklízečských dovednostech. Pokud v tomto oboru záříte, možná budete brzy povýšeni na vynálezce.

Vynálezce (Level 6)

Odvoz: 9:00
Pracovní doba: 10:00 - 19:00
Plat: $756
Bonus za postup: $1,512
Požadavky k sedmému levelu: 5 Vaření / 5 Logika / 5 Kreativita / 7 Uklízení / 3 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) St (Čt) Pá So

Příjem se vyšplhal vzhůru, ale aby jste uspěli jako vynálezce, musíte trávit dlouhé hodiny v laboratoři. Udržováních domácích vztahů bude nyní horší - trochu více času pro přátele se najde, až vymyslíte samo-recyklující se noviny.

Bonus za postup ve vědecké kariéře: V šestém levelu se Vám odemkne předmět Biotechnická stanice od Simsanto, a.s. V sekci "Předměty za pracovní postup" najdete o tomto bonusu více.

Odborník (Level 7)

Odvoz: 7:00
Pracovní doba: 8:00 - 13:00
Plat: $896
Bonus za postup: $1,792
Požadavky k osmému levelu: 6 Vaření / 8 Logika / 7 Uklízení / 3 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Byl jste jmenován předsedou katedry vědy na Simsovské univerzitě. Šéfové spoléhají na Vaše schopnosti logiky a vedení , aby posílili školský učební plán v oboru vědy. Toto je velmi dobře placená a vážená pozice s dobrou pracovní dobou a větším množstvím času na domov. Na druhou stranu bude potřeba spousta dovedností, aby Vám byl zajištěn postup v zaměstnání.

Přísně tajný vynálezce (Level 8)

Odvoz: 9:00
Pracovní doba: 10:00 - 15:00
Plat: $1,036
Bonus za postup: $2,072
Požadavky k devátému levelu: 7 Vaření / 8 Logika / 8 Uklízení / 5 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) St (Čt) Pá So

Vaše kvalifikace při samo-recyklaci Vám zajistila místo na vysoce oceněném a náročném vládním projektu. Peníze jsou výborné, ale do laboratoře můžete být povoláni kdykoliv. zvláštní péče by se měla přikládat štěstí a aktivitě - unavený a rozmrzelý vědec může vystavit projekt nebezpečí prozrazení. Pokud projevíte neobyčejnou inteligenci, povýšení k teoretikovi bude vepsáno do Vaší karty.

Teoretik (Level 9)

Odvoz: 9:00
Pracovní doba: 10:00 - 14:00
Plat: $1,522
Bonus za postup: $3,044
Požadavky k desátému levelu: 9 Vaření / 10 Logika / 10 Uklízení / 8 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) (Po) Út St Čt Pá (So)

Vyznamenání z výzkumu Vám získala velmi dobře placené zaměstnání teoretika. Vychutnáváte si lepší poměr platu k pracovní době, než jste měli v zaměstnání vynálezce. Musíte pracovat velmi tvrdě, aby jste se udrželi ve stavu štěstí a zdraví. A pouze úspěšný teoretik může jít dál k zaměstnání a oceněním, po kterých touží.

Šílený vědec (Level 10, Nejvyšší level)

Odvoz: 21:00
Pracovní doba: 22:00 - 2:00
Plat: $2,333
Bonus za postup: $4,666
Pracovní dny: (Ne) (Po) Út St Čt (Pá) (So)

S honoráři za přednášky a knižními úspěchy si budete moci dovolit ten obrovský dům na kopci. Otázkou ovšem je, jaké výzkumy a experimenty budete provádět ve svém obrovském sklepě.

Rychlé shrnutí

Nejlépe placená práce je vrcholné zaměstnání ve sportovní kariéře, jde dostáváte $3,033 za den.

Politika

 • Nejvyšší level: Starosta
 • Požaduje celkem přátel: 10
 • Plat: $1,313

Lékařství

 • Nejvyšší level: Primář
 • Požaduje celkem přátel: 9
 • Plat: $1,488

Obchodník

 • Nejvyšší level: Obchodní magnát
 • Požaduje celkem přátel: 8
 • Plat: $2,100

Sport

 • Nejvyšší level: Sportovec síně slávy
 • Požaduje celkem přátel: 8
 • Plat: $3,033

Zločin

 • Nejvyšší level: Kriminální Boss
 • Požaduje celkem přátel: 7
 • Plat: $1,925

Armáda

 • Nejvyšší level: Generál
 • Požaduje celkem přátel: 6
 • Plat: $1,138

Flákač

 • Nejvyšší level: Profesionální host na mejdanech
 • Požaduje celkem přátel: 13
 • Plat: $1,400

Policie

 • Nejvyšší level: Hrdina
 • Požaduje celkem přátel: 10
 • Plat: $1,225

Pohostinství

 • Nejvyšší level: Slavný šéfkuchař
 • Požaduje celkem přátel: 7
 • Plat: $2,170

Věda

 • Nejvyšší level: Šílený vědec
 • Požaduje celkem přátel: 8
 • Plat: $2,333

Předměty za pracovní postup

Dosáhnutí určitého levelu v určité kariéře Vám odemkne předmět, který budete moci využít ve svém domově. Nemusíte si ho kupovat, prostě na něj kliknete a někam ho umístíte, je zadarmo.

Elektronická televizní nápověda Bushmaster

 • Kariéra: Politika
 • Pracovní pozice: Člen městské rady (Level 5)
 • Popis: Narovnejte se, soustřeďte se a pak prostě řekněte, co říct máte S elektronickou nápovědou Bushmaster. Na transparentním povrchu se text posunuje různou rychlosti od "želvího loudání" po "zaječí pelášení". Nastavte si velikost písma a ulehčete práci unaveným očím. využijte svých verbálních schopností s elektronickou televizní nápovědou Bushmaster.
 • Ovlivňuje: 5 Zábava / Charisma

Cvičná operační stanice "Přesný řez"

 • Kariéra: Lékařství
 • Pracovní pozice: Internista (Level 4)
 • Popis: Simíci mířící do oblasti zdravotnictví si mohou zdokonalit své technické dovednosti pomocí sady "Přesný řez". Sada obsahuje opravdu slizké imitace orgánů a funkční oběhovou soustavu. Ponořte se do nemocného žlučníku, tenkého střeva, slinivky, dolních nadbřiškových žil a jiných orgánů a obnovte jejich činnost.
 • Ovlivňuje: 4 Zábava / Technika

Odpalotron

 • Kariéra: Obchodník
 • Pracovní pozice: Vedoucí pracovník (Level 5)
 • Popis: Proč by měli vaši simíci sedět na nudných pracovních obědech, když mohou hrát golf? Odpalotron obsahuje umělou trávu z dovozu spolu se simulovanými pásy vody a písku, aby mohli Vaši simíci pracovat na svých úderech, zatímco sbírají body za charisma a bratříčkují se s důležitými obchodními partnery.
 • ovlivňuje: 4 Zábava / Charisma

Boxovací pytel Námaha

 • Kariéra: Sport
 • Pracovní pozice: Star (Level 5)
 • Popis: Létejte jako motýl a bodejte jako sršeň. S tímto boxovacím pytlem Námaha mohou atletičtí simové uvolnit napětí a udržovat se v kondici při budování užitečných profesních dovedností.
 • Ovlivňuje: 6 Zábava / Fyzička

Detektor lží Nervocuk

 • Kariéra: Zločin
 • Pracovní pozice: Švindlíř (Level 4)
 • Popis: Odstraňte z cesty Vašich kariérních ambicí nepohodlnou pravdu. Vytrénujte si pomocí detektoru lži Nervocuk schopnost lhát, podvádět a krást. Jeho patentovaný senzor kolísání mozkových impulsů odhalí i ten nejmenší nervový trik. Pokud ošálíte detektor lži, ošálíte každého.
 • Ovlivňuje: Kreativita

Překážková dráha "Dej si do těla" od Námaha

 • Kariéra: Armáda
 • Pracovní pozice: Mladší důstojník (Level 4)
 • Popis: Proč po dlouhém dni ve vojenské základně nepokračovat v dřině a nezaběhat si na vlastní překážkové dráze. Na této domácí překážkové dráze od Námaha, nejlepšího výrobce fitness vybavení, si vyzkoušíte zda dokážete přeskočit metrovou překážku, proplížit se pod simulovanou dělovou palbou a přelézt přes dřevěnou stěnu, to vše ve jménu zábavy a kondičky. Prostě si dáte do těla.
 • Ovlivňuje: Fyzička

Hydroponická zahrada Aquazeleň

 • Kariéra: Flákač
 • Pracovní pozice: Promítač (Level 6)
 • Popis: Mají Vaši simíci rádi zahradnické práce jako tvůrčí činnost, ale zároveň nenávidí klečení v hlíně a špínu za prsty? S touto hydroponickou zahradou se ničeho takového nemusejí obávat. Aquazeleň zajistí, aby se rostlinám dostalo potřebně vláhy a dostatku světla, a Vaši simíci sklidí své plody bez práce. Je to sen všech lenochů.
 • Ovlivňuje: Tvořivost

Skvostný snímač otisků prstů

 • Kariéra: Policie
 • Pracovní pozice: Detektiv (Level 6)
 • Popis: Ultrafialové záření sejme otisky kdekoliv rychle a jednoduše, a pak se přímo na obrazovce ukáže jasný důkaz.
 • Ovlivňuje: 4 Zábava / Uklízení

Zařízení na výrobu čokolády Šokoláda 890

 • Kariéra: Pohostinství
 • Pracovní pozice: Pomocný kuchař (Level 6)
 • Popis: Nakrmte bankovní účty simíků i jejich přátel a rodiny tímto dokonale zkonstruovaným strojem. navržen věhlasnými světovými výrobci čokolády - v bavorských Meltonwerks vyrábí Šokoláda 890 vysoce kvalitní čokoládu, kterou mohou simíci buď rovnou sníst nebo vložit do krabice a stát se účastníkem čokoládového průmyslu s obratem 7 miliard simleonů ročně.
 • Ovlivňuje: 1 Zábava / Vaření

Biotechnická stanice od Simsanto, a.s.

 • Kariéra: Věda
 • Pracovní pozice: Vynálezce (Level 6)
 • Popis: Vaši simové s biotechnickou stanicí od Simsanto, a.s. zaručeně uspějí ve světě vědy. Simíkové mohou zkoumat staré mikroby nebo objevit nové a přitom získat body za dovednosti a postoupit ve své kariéře. Součástí je mikroskop, počítač a lednice k uskladnění vzorků.
 • Ovlivňuje: Logika

Práce - Teenageři & Důchodci

Stejně jako v první hře si můžete vybrat, kterou z deseti druhů kariéry budete následovat. Každá z nich má jiný plat, pracovní dobu a zvláštní předmět. V této části naleznete seznam zaměstnání, jejich platy v určitém levelu, schopnosti, které požadují a v které dny budete pracovat. Následující seznam platí pouze pro teenagery a důchodce. Dospělí mají svůj seznam v předcházející sekci textu.

Pokud Vás nezajímají detaily, přeskočte text k části "Rychlé shrnutí" a podívejte se po nejvyšších levelech, celkový počet přátel, které práce vyžaduje a plat.

Informace o zaměstnání vypadají asi takto:

 • Jméno pozice (level práce)
 • Čas: časové období, ve kterém pracujete
 • Plat: simleony, které vyděláte
 • Předmět - bonus: předmět pro jedno použití, který získáte za dosáhnutí nejvyššího levelu
 • Požadavky k postoupení do nejvyššího levelu: činnost, kterou musíte splnit, aby jste postoupili v práci na nejvyšší level
 • Pracovní dny: dny, ve které pracujete (pracovní dny jsou obyčejné, nepracovní jsou v závorkách)

Politika

Agitátor (Level 1)

Odvoz: 16:00
Pracovní doba: 17:00 - 21:00
Plat: $53
Požadavky ke druhému levelu: 1 Charisma / 2 Přátelé
Pracovní dny: Ne (Po) Út St (Čt) Pá So

Pracovník v kampani (Level 2)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $72
Bonus za postup: $144
Požadavky ke třetímu levelu: 1 Charisma / 1 Logika / 1 Kreativita / 4 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út (St) Čt Pá So

Internista (Level 3)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $112
Bonus za postup: $224
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Lékařství

Pomocník soukromých ošetřovatelů (Level 1)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $65
Požadavky k druhému levelu: 1 Uklízení / 1 Přítel
Pracovní dny: Ne (Po) Út (St) Čt Pá So

Ošetřovatel (Level 2)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $87
Bonus za postup: $174
Požadavky ke třetímu levelu: 2 Technika / 2 Uklízení / 3 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út (St) Čt Pá So

Sanitářský technik (Level 3)

Odvoz: 18:00
Pracovní doba: 19:00 - 22:00
Plat: $125
Bonus za postup: $250
Pracovní dny: Ne Po (Út) St (Čt) Pá So

Obchodník

Poskok (Level 1)

Odvoz: 14:00
Pracovní odvoz: 15:00 - 18:00
Plat: $52
Požadavky ke druhému levelu: 1 Logika / 2 Přátelé
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt (Pá) So

Poštovní poslíček (Level 2)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $76
Bonus za postup: $152
Požadavky ke třetímu levelu: 1 Charisma / 1 Logika / 1 Kreativita / 6 Přátelé
Pracovní dny: Ne (Po) Út St Čt Pá (So)

Vrchní asistent (Level 3)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 19:00
Plat: $98
Bonus za postup: $196
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Sport

Vodonoš (Level 1)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $97
Požadavky ke druhému levelu: 1 Technika / 1 Fyzička / 1 Přítel
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt (Pá) So

Šatnář (Level 2)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $110
Bonus za postup: $220
Požadavky ke třetímu levelu: 2 Technika / 1 Charisma / 2 Fyzička / 1 Přítel
Pracovní dny: Ne (Po) Út St Čt Pá (So)

Týmový maskot (Level 3)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $125
Bonus za postup: $250
Pracovní dny: (Ne) (Po) Út St Čt Pá So

Zločin

Obchodník s černým zbožím (Level 1)

Odvoz: 14:00
Pracovní doma: 15:00 - 18:00
Plat: $50
Požadavky ke druhému levelu: 1 Kreativita / 1 Přítel
Pracovní dny: Ne (Po) Út St (Čt) Pá So

Poslíček čísel (Level 2)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $62
Bonus za postup: $124
Požadavky ke třetímu levelu: 1 Technika / 1 Fyzička / 2 Kreativita / 1 Přítel
Pracovní dny: Ne (Po) Út (St) Čt Pá So

Kapsář (Level 3)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $105
Bonus za postup: $210
Pracovní dny: Ne Po Út (St) (Čt) Pá So

Armáda

Obsluha u paintballu (Level 1)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $57
Požadavky ke druhému levelu: 1 Charisma / 1 Přítel
Pracovní dny: Ne (Po) Út St Čt Pá (So)

Nováček trénující desátníky (Level 2)

Odvoz: 17:00
Pracovní doba: 18:00 - 22:00
Plat: $77
Bonus za postup: $154
Požadavky ke třetímu levelu: 1 Charisma / 1 Fyzička / 2 Přátelé
Pracovní dny: Ne (Po) Út (St) Čt Pá So

Rekrut (Level 3)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $100
Bonus za postup: $200
Pracovní dny: (Ne) Po Út (St) Čt Pá So

Flákač

Nosič golfových holí (Level 1)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $45
Požadavky ke druhému levelu: 1 Technika / 2 Přátelé
Pracovní dny: Ne (Po) Út St Čt Pá (So)

Obsluha u benzínky (Level 2)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $71
Bonus za postup: $142
Požadavky ke třetímu levelu: 1 Technika / 1 Charisma / 1 Kreativita / 4 Přátelé
Pracovní dny: Ne (Po) Út St (Čt) Pá So

Prodavač se smíšeným zbožím (Level 3)

Odvoz: 16:00
Pracovní doba: 17:00 - 21:00
Plat: $96
Bonus za postup: $192
Pracovní dny: Ne (Po) (Út) St Čt Pá So

Policie

Hlídač na přechodu (Level 1)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $45
Požadavky ke druhému levelu: 1 Fyzička / 1 Logika / 1 Přítel
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Obsluha na parkovišti (Level 2)

Odvoz: 17:00
Pracovní doba: 18:00 - 21:00
Plat: $75
Bonus za postup: $150
Požadavky ke třetímu levelu: 2 Fyzička / 1 Logika / 3 Přátelé
Pracovní dny: Ne Po (Út) St (Čt) Pá So

Člen ochranky (Level 3)

Odvoz: 20:00
Pracovní doba: 21:00 - 1:00
Plat: $125
Bonus za postup: $250
Pracovní dny: Ne (Po) (Út) St Čt Pá So

Pohostinství

Umývač nádobí (Level 1)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $63
Požadavky ke druhému levelu: 1 Vaření / 1 Přítel
Pracovní dny: Ne (Po) Út St Čt (Pá) So

Obsluha u Drive-in (Level 2)

Odvoz: 16:00
Pracovní doba: 17:00 - 21:00
Plat: $84
Bonus za postup: $168
Požadavky ke třetímu levelu: 1 Vaření / 1 Logika / 1 Kreativita / 4 Přátelé
Pracovní dny: Ne (Po) Út (St) Čt Pá So

Manažer rychlého občerstvení (Level 3)

Odvoz: 16:00
Pracovní doba: 17:00 - 22:00
Plat: $91
Bonus za postup: $182
Pracovní dny: Ne Po Út (St) (Čt) Pá So

Věda

Čistič laboratorního skla (Level 1)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $64
Požadavky ke druhému levelu: 1 Logika / 1 Přítel
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt (Pá) So

Pokusný objekt (Level 2)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $105
Bonus za postup: $210
Požadavky ke třetímu levelu: 1 Vaření / 1 Logika / 1 Uklízení / 2 Přátelé
Pracovní dny: Ne (Po) Út St Čt Pá (So)

Asistent v laboratoři (Level 3)

Odvoz: 14:00
Pracovní doba: 15:00 - 18:00
Plat: $115
Bonus za postup: $230
Pracovní dny: (Ne) Po Út St Čt Pá (So)

Rychlé shrnutí

Nejlépe placené zaměstnání je nejvyšší level sportovní, lékařské nebo policejní kariéry, kde si za den vyděláte $125.

Politika

 • Nejvyšší level: Internista
 • Požaduje celkem přátel: 4
 • Plat: $112

Lékařství

 • Nejvyšší level: Sanitářský technik
 • Požaduje celkem přátel: 3
 • Plat: $125

Obchodník

 • Nejvyšší level: Vrchní asistent
 • Požaduje celkem přátel: 6
 • Plat: $98

Sport

 • Nejvyšší level: Týmový maskot
 • Požaduje celkem přátel: 0
 • Plat: $125

Zločin

 • Nejvyšší level: Kapsář
 • Požaduje celkem přátel: 1
 • Plat: $105

Armáda

 • Nejvyšší level: Rekrut
 • Požaduje celkem přátel: 2
 • Plat: $100

Flákač

 • Nejvyšší level: Prodavač v obchodě se smíšeným zbožím
 • Požaduje celkem přátel: 4
 • Plat: $96

Policie

 • Nejvyšší level: Ochranka
 • Požaduje celkem přátel: 3
 • Plat: $125

Pohostinství

 • Nejvyšší level: Manažer rychlého občerstvení
 • Požaduje celkem přátel: 4
 • Plat: $91

Věda

 • Nejvyšší level: Asistent v laboratoři
 • Požaduje celkem přátel: 2
 • Plat: $115

Poznámka : Problémy s pracovní dobou mohou nastat, pokud máte kojence, batole nebo dítě. Rodič (pokud je doma sám) odmítá nechat své děti bez dozoru a do práce jednoduše neodejde. Můžete si najmout opatrovatelku, která u Vás bude po dobu Vaší nepřítomnosti (pokud jste bez práce, neodchází). Teenageři si mohou sami sehnat zaměstnání, takže rodiče se o ně tolik nebojí. Školu mají narozdíl od dětí od 9 ráno do jedné odpoledne.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hraj o ceny! Napiš článek a vyhraj!

(Raketka.cz, 22. 8. 2012 14:15)

Ahoj, chceš si zahrát o hodnotné ceny na našem webu raketka.cz/? Připraveny jsou hned dvě prázdninové soutěže a šance na výhru jsou opravdu velké!

Máš web, nebo blog? Pak stačí napsat článek a umístit ho na svůj web, blog. Pět nejlepších článků získává Nintendo, Joystick, nebo Volant a jiné dárky, které jsou určeny pro nejlepší soutěžící.

Nemáš web a i tak se chceš zúčastnit soutěže? Pak stačí pozvat pár kámošů na Raketku pomocí speciálního kódu. Více informací najdeš na stránkách raketka.cz/prazdninova-soutez, na dotazy ohledně soutěže se můžeš zeptat na mejlu soutez@raketka.cz.

 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 63795
Měsíc: 262
Den: 14